Este Top Productivity Lite sigur?

Top Productivity Lite — Nerq Trust Score 46.0/100 (Nota D). Pe baza analizei a 2 dimensiuni de încredere, este are preocupări de securitate notabile. Ultima actualizare: 2026-07-10.

Fiți precauți cu Top Productivity Lite. Top Productivity Lite este un iOS app cu un Scor de Încredere Nerq de 46.0/100 (D), based on 3 dimensiuni independente de date. Sub pragul verificat Nerq Securitate: 70/100. Popularitate: 15/100. Date provenite din App Store metadata, privacy labels, permissions analysis, and developer history. Ultima actualizare: 2026-04-12. Date citibile de mașină (JSON).

Este Top Productivity Lite sigur?

NO — USE WITH CAUTION — Top Productivity Lite has a Nerq Trust Score of 46.0/100 (D). Are semnale de încredere sub medie cu lacune semnificative in securitate, mentenanță, or documentație. Not recommended for production use without thorough manual review and additional securitate measures.

Analiză de Securitate → Raport de confidențialitate Top Productivity Lite →

Care este scorul de încredere al Top Productivity Lite?

Top Productivity Lite are un Nerq Trust Score de 46.0/100 cu nota D. Acest scor se bazează pe 2 dimensiuni măsurate independent, inclusiv securitate, întreținere și adopție comunitară.

Securitate
70
Popularitate
15

Care sunt principalele constatări de securitate pentru Top Productivity Lite?

Cel mai puternic semnal al Top Productivity Lite este securitate la 70/100. Nu au fost detectate vulnerabilități cunoscute. It has not yet reached the Nerq Verified threshold of 70+.

Scor de securitate: 70/100 (puternic)
Popularitate: 15/100 — App Store presence

Ce este Top Productivity Lite și cine îl întreține?

AutorUnknown
CategorieiOS Apps
SursăN/A

Top Productivity Lite pe alte platforme

Același dezvoltator/companie în alte registre:

Top Productivity Lite
46/100 · android

Ios similare după Scor de Încredere

Foot Mercato : Transferts (56)Speedometer Speed Box App (56)Poster Maker + Flyer Creator (56)Car Restoration 3D (56)Pet Pal Paw (56)
Vezi toate cele mai sigure Ios →

Comparare

Top Productivity Lite vs Foot Mercato : TransfertsTop Productivity Lite vs Speedometer Speed Box AppTop Productivity Lite vs Poster Maker + Flyer Creator

Ghid de securitate: Top Productivity Lite

Ce este Top Productivity Lite?

Top Productivity Lite este o aplicație iOS — Top Productivity Lite — Productivity ios app..

Cum să verifici securitatea

Check App Store privacy labels. Review permissions. Look up developer.

Puteți verifica și scorul de încredere prin API: GET /v1/preflight?target=Top Productivity Lite

Probleme principale de securitate pentru iOS app

Când evaluați orice iOS app, urmăriți: excessive permissions, data collection, in-app purchases, age appropriateness.

Evaluare de încredere

Top Productivity Lite has a Nerq Trust Score of 46/100 (D) and has not yet reached Nerq trust threshold (70+). Acest scor se bazează pe analiza automatizată a semnalelor de securitate, mentenanță, comunitate și calitate.

Concluzii principale

Analiză detaliată a scorului

DimensionScore
Securitate70/100
Mentenanță60/100
Popularitate15/100
Quality30/100
Community50/100

Bazat pe 5 dimensiuni. Data from App Store metadata, privacy labels, permissions analysis, and developer history.

Ce date colectează Top Productivity Lite?

Confidențialitate assessment for Top Productivity Lite is not yet available. See our methodology for how Nerq measures privacy, or the public privacy review for any community-contributed notes.

Este Top Productivity Lite sigur?

Securitate score: 70/100. Aceasta îndeplinește pragul de securitate recomandat pentru utilizare în producție.

Nerq monitorizează această entitate față de NVD, OSV.dev și bazele de date de vulnerabilități specifice registrului pentru evaluarea continuă a securității.

Analiză completă: Raport de securitate Top Productivity Lite

Top Productivity Lite pe alte platforme

Același dezvoltator/companie în alte registre:

Top Productivity Lite (android, 46/100)

Cum am calculat acest scor

Top Productivity Lite's trust score of 46.0/100 (D) este calculat din App Store metadata, privacy labels, permissions analysis, and developer history. Scorul reflectă 5 dimensiuni independente: securitate (70/100), mentenanță (60/100), popularitate (15/100), quality (30/100), community (50/100). Fiecare dimensiune are pondere egală pentru a produce scorul de încredere compus.

Nerq analizează peste 7,5 milioane de entități din 26 de registre folosind aceeași metodologie, permițând compararea directă între entități. Scorurile sunt actualizate continuu pe măsură ce devin disponibile date noi.

Această pagină a fost revizuită ultima dată pe July 10, 2026. Versiunea datelor: 0.0.

Documentație completă a metodologiei · Date citibile de mașină (JSON API)

Întrebări frecvente

Este Top Productivity Lite sigur?
Fiți precauți. Top Productivity Lite cu un Scor de Încredere Nerq de 46.0/100 (D). Cel mai puternic semnal: securitate (70/100). Scor bazat pe Securitate (70/100), Popularitate (15/100).
Care este scorul de încredere al Top Productivity Lite?
Top Productivity Lite: 46.0/100 (D). Scor bazat pe Securitate (70/100), Popularitate (15/100). Scorurile se actualizează când devin disponibile date noi. API: GET nerq.ai/v1/preflight?target=Top Productivity Lite
Care sunt alternative mai sigure la Top Productivity Lite?
În categoria iOS Apps, mai multe iOS app sunt analizate — reveniți curând. Top Productivity Lite scores 46.0/100.
Este Top Productivity Lite sigur pentru copii?
Top Productivity Lite are un scor Nerq de 46.0/100. Părinții ar trebui să verifice raportul complet.
Does Top Productivity Lite collect my data?
Recenzie Top Productivity Lite's privacy labels and data safety sections. Securitate score: 70/100. Trust score: 46.0/100.
API: /v1/preflight Trust Badge API Docs

Vezi și

Disclaimer: Scorurile de încredere Nerq sunt evaluări automatizate bazate pe semnale disponibile public. Nu sunt recomandări sau garanții. Efectuați întotdeauna propria verificare.

Folosim cookie-uri pentru analiză și cache. Confidențialitate