Je Reverse Image Search bezpečný?

Reverse Image Search — Nerq Trust Score 48.2/100 (Stupeň D). Skóre založeno na 2 independent trust signals. Naposledy analyzováno: 2026-03-25

Reverse Image Search je Chrome extension se skóre důvěryhodnosti Nerq 48.2/100 (D), based on 3 nezávislých datových dimenzích. Naposledy analyzováno: 2026-03-25 Bezpečnost: 90/100. Popularita: 0/100. Data pocházejí z Chrome Web Store metadata, permissions analysis, developer verification, and update history. Naposledy aktualizováno: 2026-03-25. Strojově čitelná data (JSON).

Je Reverse Image Search bezpečný?

Rozpis skóre důvěryhodnosti — Reverse Image Search has a Nerq Trust Score of 48.2/100 (D). Measured across 2 independent trust signals (as of 2026-03-25).

Bezpečnostní analýza → Zpráva o soukromí Reverse Image Search →

Jaké je skóre důvěryhodnosti Reverse Image Search?

Reverse Image Search má Nerq skóre důvěryhodnosti 48.2/100 se stupněm D. Toto skóre je založeno na 2 nezávisle měřených dimenzích.

Bezpečnost
90
Popularita
0

Jaká jsou klíčová bezpečnostní zjištění pro Reverse Image Search?

Nejsilnější signál Reverse Image Search je bezpečnost na 90/100. Nebyly zjištěny žádné známé zranitelnosti.

⚠Bezpečnostní skóre: 90/100 (silný)
⚠Popularita: 0/100 — Chrome Web Store

Co je Reverse Image Search a kdo jej spravuje?

AutorUnknown
KategorieChrome Extensions
ZdrojN/A

Reverse Image Search na dalších platformách

Stejný vývojář/společnost v jiných registrech:

Reverse Image Search
50/100 · firefox

Podobné Chrome podle skóre důvěryhodnosti

clint barton desktop wall (48)mercadolivre niche finder (48)bookmark saga (48)datamagik automate (48)dreamy purple flower hill (48)
Zobrazit všechny nejbezpečnější Chrome →

Porovnat

Reverse Image Search vs clint barton desktop wallReverse Image Search vs mercadolivre niche finderReverse Image Search vs bookmark saga

Bezpečnostní průvodce: Reverse Image Search

Co je Reverse Image Search?

Reverse Image Search je rozšíření pro Chrome — Chrome extension: reverse image search.

Jak ověřit bezpečnost

Recenze permissions carefully. 'Read all data on all websites' is high risk.

Skóre důvěryhodnosti můžete zkontrolovat také přes API: GET /v1/preflight?target=reverse image search

Hlavní bezpečnostní problémy pro Chrome extension

Při hodnocení jakéhokoli Chrome extension, sledujte: excessive permissions, data harvesting, permission creep.

Measured Signals

Reverse Image Search has a Nerq Trust Score of 48/100 (D). This score is a composite of automated measurements of bezpečnost, údržba, community, and quality signals.

Hlavní závěry

Často kladené otázky

Je Reverse Image Search bezpečný?
reverse image search se skóre důvěryhodnosti Nerq 48.2/100 (D). Nejsilnější signál: bezpečnost (90/100). Skóre založeno na Bezpečnost (90/100), Popularita (0/100).
Jaké je skóre důvěryhodnosti Reverse Image Search?
reverse image search: 48.2/100 (D). Skóre založeno na Bezpečnost (90/100), Popularita (0/100). Skóre se aktualizují, jakmile jsou k dispozici nová data. API: GET nerq.ai/v1/preflight?target=reverse image search
Jaké jsou bezpečnější alternativy k Reverse Image Search?
V kategorii Chrome Extensions, další Chrome extension se analyzují — zkontrolujte později. reverse image search scores 48.2/100.
Jaká oprávnění Reverse Image Search potřebuje?
Pečlivě zkontrolujte oprávnění požadovaná Reverse Image Search. Skóre důvěry: 48.2/100.
Je Reverse Image Search's publisher ověřeno?
Reverse Image Search has a Nerq Trust Score of 48.2/100 (D), measured 2026-03-25. Zkontrolujte signal breakdown above against your own requirements.
API: /v1/preflight Trust Badge API Docs

Viz také

Disclaimer: Skóre důvěryhodnosti Nerq jsou automatizovaná hodnocení založená na veřejně dostupných signálech. Nejsou doporučením ani zárukou. Vždy proveďte vlastní ověření.

Používáme cookies pro analýzu a ukládání do mezipaměti. Soukromí