Google Maps Güvenli mi?

Google Maps — Nerq Trust Score 62.0/100 (C+ notu). Puan şuna dayalı: 2 independent trust signals. Son analiz: 2026-04-12

Google Maps bir iOS app Nerq Güven Puanı ile 62.0/100 (C+), based on 3 bağımsız veri boyutu. Son analiz: 2026-04-12 Güvenlik: 70/100. Popülerlik: 75/100. Veriler şuradan alınmıştır: App Store metadata, privacy labels, permissions analysis, and developer history. Son güncelleme: 2026-04-12. Makine tarafından okunabilir veri (JSON).

Google Maps Güvenli mi?

Güven Puanı Detayları — Google Maps has a Nerq Trust Score of 62.0/100 (C+). Measured across 2 independent trust signals (as of 2026-04-12).

Güvenlik Analizi → Google Maps Gizlilik Raporu →

Google Maps'in güven puanı nedir?

Google Maps'in Nerq Güven Puanı 62.0/100 olup C+ notu almıştır. Bu puan 2 bağımsız olarak ölçülen boyuta dayanmaktadır.

Güvenlik
70
Popülerlik
75

Google Maps için temel güvenlik bulguları nelerdir?

Google Maps'in en güçlü sinyali 75/100 ile popülerlik'dir. Bilinen güvenlik açığı tespit edilmemiştir.

Güvenlik puanı: 70/100 (güçlü)
Popülerlik: 75/100 — 93 App Store installs

Google Maps nedir ve kim tarafından yönetilmektedir?

GeliştiriciGoogle LLC
KategoriiOS Apps
KaynakN/A

Google Maps Diğer Platformlarda

Diğer kayıt defterlerinde aynı geliştirici/şirket:

Google Maps
67/100 · android
google-maps
64/100 · gems
Google.Maps
46/100 · nuget
google-cloud-storage
81/100 · pypi
bigframes
77/100 · pypi

Güven Puanına göre benzer Ios

X (64)YouTube (64)Spotify: Music and Podcasts (64)Instagram (64)Facebook (64)
En güvenli Ios tümünü görüntüle →

Karşılaştır

Google Maps vs XGoogle Maps vs YouTubeGoogle Maps vs Spotify: Music and Podcasts

Güvenlik Rehberi: Google Maps

Nedir: Google Maps?

Google Maps bir iOS uygulamasıdır — Explore and navigate the world with confidence using Google Maps. Find the best routes with live traffic data and real-time GPS navigation for driving, walking, cycling, and public transport. Discover.

Güvenliği Nasıl Doğrularsınız

Check App Store privacy labels. Review permissions. Look up developer.

Güven puanını API aracılığıyla da kontrol edebilirsiniz: GET /v1/preflight?target=Google Maps

İçin Temel Güvenlik Sorunları iOS app

Herhangi bir şeyi değerlendirirken iOS app, dikkat edin: excessive permissions, data collection, in-app purchases, age appropriateness.

Measured Signals

Google Maps has a Nerq Trust Score of 62/100 (C+). This score is a composite of automated measurements of güvenlik, bakım, community, and quality signals.

Temel Çıkarımlar

Detaylı Puan Analizi

DimensionScore
Güvenlik70/100
Bakım60/100
Popülerlik75/100
Quality50/100
Community50/100

Şuna dayalı: 5 boyut. Data from App Store metadata, privacy labels, permissions analysis, and developer history.

Google Maps hangi verileri topluyor?

Google Maps is published by Google LLC on App Store, with approximately 7,117,680 downloads.

Gizlilik score: 65/100. Users should review the app's privacy labels (available on the App Store listing) to understand what data categories are collected, including identifiers, usage data, and location information.

Before granting permissions, check whether the app requests access to camera, microphone, contacts, or location — and whether each permission is necessary for the app's core functionality.

Tam analiz: Google Maps Gizlilik Raporu · Gizlilik değerlendirmesi

Google Maps güvenli mi?

Güvenlik score: 70/100 (0-100, higher = fewer measured güvenlik issues).

Nerq bu varlığı NVD, OSV.dev ve kayıt defterine özgü güvenlik açığı veritabanlarına karşı izler süregelen güvenlik değerlendirmesi için.

Tam analiz: Google Maps Güvenlik Raporu

Google Maps Diğer Platformlarda

Diğer kayıt defterlerinde aynı geliştirici/şirket:

Google Maps (android, 67/100)google-maps (gems, 64/100)Google.Maps (nuget, 46/100)google-cloud-storage (pypi, 81/100)

Bu puanı nasıl hesapladık

Google Maps's trust score of 62.0/100 (C+) şundan hesaplanmıştır: App Store metadata, privacy labels, permissions analysis, and developer history. Puan şunu yansıtmaktadır: 5 bağımsız boyut: güvenlik (70/100), bakım (60/100), popülerlik (75/100), quality (50/100), community (50/100). Her boyut, bileşik güven puanını oluşturmak için eşit ağırlıklandırılmıştır.

Nerq, 26 kayıt defterindeki 7,5 milyondan fazla varlığı analiz eder aynı metodolojiyi kullanarak, varlıklar arasında doğrudan karşılaştırma yapılmasını sağlar. Puanlar, yeni veriler kullanılabilir hale geldikçe sürekli güncellenir.

Signals last measured on April 12, 2026. Veri sürümü: 1.0.

Tam metodoloji dokümantasyonu · Makine tarafından okunabilir veri (JSON API)

Sık Sorulan Sorular

Google Maps Güvenli mi?
Google Maps Nerq Güven Puanı ile 62.0/100 (C+). En güçlü sinyal: popülerlik (75/100). Puan şuna dayalı: Güvenlik (70/100), Popülerlik (75/100).
Google Maps'in güven puanı nedir?
Google Maps: 62.0/100 (C+). Puan şuna dayalı: Güvenlik (70/100), Popülerlik (75/100). Yeni veriler mevcut olduğunda puanlar güncellenir. API: GET nerq.ai/v1/preflight?target=Google Maps
Google Maps için daha güvenli alternatifler nelerdir?
iOS Apps kategorisinde, daha fazla iOS app analiz ediliyor — yakında tekrar kontrol edin. Google Maps scores 62.0/100.
Google Maps çocuklar için güvenli mi?
Google Maps'in Nerq puanı 62.0/100'dür. Ebeveynler tam raporu incelemelidir.
Does Google Maps collect my data?
İnceleme Google Maps's privacy labels and data safety sections. Güvenlik score: 70/100. Trust score: 62.0/100.
API: /v1/preflight Trust Badge API Docs

Kategorilere göz at

Ayrıca bakınız

Disclaimer: Nerq güven puanları, kamuya açık sinyallere dayanan otomatik değerlendirmelerdir. Tavsiye veya garanti niteliğinde değildir. Her zaman kendi doğrulamanızı yapın.

Analiz ve önbelleğe alma için çerezler kullanıyoruz. Gizlilik