Pro Comics Lite Güvenli mi?

Pro Comics Lite — Nerq Trust Score 46.0/100 (D notu). Puan şuna dayalı: 2 independent trust signals. Son analiz: 2026-04-12

Pro Comics Lite bir iOS app Nerq Güven Puanı ile 46.0/100 (D), based on 3 bağımsız veri boyutu. Son analiz: 2026-04-12 Güvenlik: 70/100. Popülerlik: 15/100. Veriler şuradan alınmıştır: App Store metadata, privacy labels, permissions analysis, and developer history. Son güncelleme: 2026-04-12. Makine tarafından okunabilir veri (JSON).

Pro Comics Lite Güvenli mi?

Güven Puanı Detayları — Pro Comics Lite has a Nerq Trust Score of 46.0/100 (D). Measured across 2 independent trust signals (as of 2026-04-12).

Güvenlik Analizi → Pro Comics Lite Gizlilik Raporu →

Pro Comics Lite'in güven puanı nedir?

Pro Comics Lite'in Nerq Güven Puanı 46.0/100 olup D notu almıştır. Bu puan 2 bağımsız olarak ölçülen boyuta dayanmaktadır.

Güvenlik
70
Popülerlik
15

Pro Comics Lite için temel güvenlik bulguları nelerdir?

Pro Comics Lite'in en güçlü sinyali 70/100 ile güvenlik'dir. Bilinen güvenlik açığı tespit edilmemiştir.

Güvenlik puanı: 70/100 (güçlü)
Popülerlik: 15/100 — App Store presence

Pro Comics Lite nedir ve kim tarafından yönetilmektedir?

GeliştiriciUnknown
KategoriiOS Apps
KaynakN/A

Pro Comics Lite Diğer Platformlarda

Diğer kayıt defterlerinde aynı geliştirici/şirket:

Pro Comics Lite
46/100 · android

Güven Puanına göre benzer Ios

Foot Mercato : Transferts (56)Speedometer Speed Box App (56)Poster Maker + Flyer Creator (56)Car Restoration 3D (56)Pet Pal Paw (56)
En güvenli Ios tümünü görüntüle →

Karşılaştır

Pro Comics Lite vs Foot Mercato : TransfertsPro Comics Lite vs Speedometer Speed Box AppPro Comics Lite vs Poster Maker + Flyer Creator

Güvenlik Rehberi: Pro Comics Lite

Nedir: Pro Comics Lite?

Pro Comics Lite bir iOS uygulamasıdır — Pro Comics Lite — Comics ios app..

Güvenliği Nasıl Doğrularsınız

Check App Store privacy labels. Review permissions. Look up developer.

Güven puanını API aracılığıyla da kontrol edebilirsiniz: GET /v1/preflight?target=Pro Comics Lite

İçin Temel Güvenlik Sorunları iOS app

Herhangi bir şeyi değerlendirirken iOS app, dikkat edin: excessive permissions, data collection, in-app purchases, age appropriateness.

Measured Signals

Pro Comics Lite has a Nerq Trust Score of 46/100 (D). This score is a composite of automated measurements of güvenlik, bakım, community, and quality signals.

Temel Çıkarımlar

Detaylı Puan Analizi

DimensionScore
Güvenlik70/100
Bakım60/100
Popülerlik15/100
Quality30/100
Community50/100

Şuna dayalı: 5 boyut. Data from App Store metadata, privacy labels, permissions analysis, and developer history.

Pro Comics Lite hangi verileri topluyor?

Gizlilik assessment for Pro Comics Lite is not yet available. See our methodology for how Nerq measures privacy, or the public privacy review for any community-contributed notes.

Pro Comics Lite güvenli mi?

Güvenlik score: 70/100 (0-100, higher = fewer measured güvenlik issues).

Nerq bu varlığı NVD, OSV.dev ve kayıt defterine özgü güvenlik açığı veritabanlarına karşı izler süregelen güvenlik değerlendirmesi için.

Tam analiz: Pro Comics Lite Güvenlik Raporu

Pro Comics Lite Diğer Platformlarda

Diğer kayıt defterlerinde aynı geliştirici/şirket:

Pro Comics Lite (android, 46/100)

Bu puanı nasıl hesapladık

Pro Comics Lite's trust score of 46.0/100 (D) şundan hesaplanmıştır: App Store metadata, privacy labels, permissions analysis, and developer history. Puan şunu yansıtmaktadır: 5 bağımsız boyut: güvenlik (70/100), bakım (60/100), popülerlik (15/100), quality (30/100), community (50/100). Her boyut, bileşik güven puanını oluşturmak için eşit ağırlıklandırılmıştır.

Nerq, 26 kayıt defterindeki 7,5 milyondan fazla varlığı analiz eder aynı metodolojiyi kullanarak, varlıklar arasında doğrudan karşılaştırma yapılmasını sağlar. Puanlar, yeni veriler kullanılabilir hale geldikçe sürekli güncellenir.

Signals last measured on April 12, 2026. Veri sürümü: 0.0.

Tam metodoloji dokümantasyonu · Makine tarafından okunabilir veri (JSON API)

Sık Sorulan Sorular

Pro Comics Lite Güvenli mi?
Pro Comics Lite Nerq Güven Puanı ile 46.0/100 (D). En güçlü sinyal: güvenlik (70/100). Puan şuna dayalı: Güvenlik (70/100), Popülerlik (15/100).
Pro Comics Lite'in güven puanı nedir?
Pro Comics Lite: 46.0/100 (D). Puan şuna dayalı: Güvenlik (70/100), Popülerlik (15/100). Yeni veriler mevcut olduğunda puanlar güncellenir. API: GET nerq.ai/v1/preflight?target=Pro Comics Lite
Pro Comics Lite için daha güvenli alternatifler nelerdir?
iOS Apps kategorisinde, daha fazla iOS app analiz ediliyor — yakında tekrar kontrol edin. Pro Comics Lite scores 46.0/100.
Pro Comics Lite çocuklar için güvenli mi?
Pro Comics Lite'in Nerq puanı 46.0/100'dür. Ebeveynler tam raporu incelemelidir.
Does Pro Comics Lite collect my data?
İnceleme Pro Comics Lite's privacy labels and data safety sections. Güvenlik score: 70/100. Trust score: 46.0/100.
API: /v1/preflight Trust Badge API Docs

Kategorilere göz at

Ayrıca bakınız

Disclaimer: Nerq güven puanları, kamuya açık sinyallere dayanan otomatik değerlendirmelerdir. Tavsiye veya garanti niteliğinde değildir. Her zaman kendi doğrulamanızı yapın.

Analiz ve önbelleğe alma için çerezler kullanıyoruz. Gizlilik